Aktualności

<< 1 ... 3 4 5 6 7 ... 33 >>

ZAPRASZAMY PANIE

Gminny Dom Kultury w Kolsku zaprasza wszystkie Panie na spektakl teatralny.

9 marca o godzinie 18 w sali GDK  Kolsko spotkanie z bohaterami , którzy pozwolą nam z przymrużeniem oka spojrzeć na nasze związki.

Uwaga na spektakl obowiązują wejściowki. Dostępne w siedzibie GDK

i u sołtysów.

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-03-03 | Autor tekstu : Iwona Brzozowska

Ferie już dobiegły końca i  czas wracać do szkoły. Dziękujemy dzieciom za udział i już zapraszamy na zajęcia w wakacje. Wspomnienia ze wspólnie spędzonych chwil w GDK można obejrzeć tutaj. czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-03-02 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

KABARET!!!

Gminny Dom Kultury w Kolsku zaprasza mieszkańców gminy na WIECZÓR KABARETOWY dnia 22.02.2015r. (niedziela) o godz. 17.00. Miejsce - sala GDK. Wstęp wolny. czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-02-17 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

FERIE!!!

Chociaż na dworze szaro i mokro, a śniegu nie ma to GDK w Kolsku zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach, które przygotował z okazji ferii zimowych. Poniżej zamieszczamy plan ferii:

16.02. (poniedziałek) godz. 11.00 - zajęcia plastyczne

17.02. (wtorek) godz. 11.00 - zajęcia taneczne na zakończenie karnawału,           godz. 17.00 - 20.00 - zajęcia sportowe na sali gimnastycznej - rozgrywki organizowane

 18.02. (środa) godz. 11.00 - poranek filmowy (na dużym ekranie)

19.02. (czwartek) godz.11.00 - zajęcia sportowe, godz. 17.00 - 20.00 - zajęcia sportowe organizowane dla młodzieży na sali gimnastycznej

20.02. (piątek) godz. 17.00 - występ Iluzjonisty

23.02. (poniedziałek) godz. 11.00 - zajęcia świetlicowe - Kolsko

24.02. (wtorek) - wyjazd do kina i na basen do Zielonej Góry. Koszt 30 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy;  godz. 17.00 - 20.00 - zajęcia sportowe na sali gimnastycznej - rozgrywki organizowane - Kolsko

25.02. (środa)  godz. 11.00 - turniej gier komputerowych - Kolsko, godz. 16.00 zajęcia ceramiczne w Konotopie.

26.02. (czwartek) godz. 11.00 - Finał ferii impreza z udziałem Radia Zachód w Kolsku, godz. 14.00 - Finał ferii impreza z udziałem Radia Zachód w Konotopie, godz. 17.00 - 20.00 - zajęcia sportowe na sali gimnastycznej - rozgrywki organizowane

27.02. (piątek) godz.11.00 - Turniej Tenisa Stołowego o "Puchar ZIMY" w Kolsku, godz. 14.30. - Turniej tenisa stołowego o "Puchar ZIMY"w Konotopie.

 

 

 

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-02-10 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

Wieczór KABARETOWY!

Gminny Dom Kultury w Kolsku zaprasza mieszkańców gminy na WIECZÓR KABARETOWY dnia 22.02.2015r. (niedziela) o godz. 17.00. Miejsce - sala GDK. Wstęp wolny. czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-02-09 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

Rozliczenie sztabu WOŚP.

  W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy z Fundacji WOŚP potwierdzenie rozliczenia 23 finału WOŚP. Oficjalna kwota tegorocznej zbiórki to 5216,17 zł. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili jeszcze raz gorąco dziękujemy i zapraszamy za rok. czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-02-04 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

Spotkanie opłatkowe.

Wójt Gminy Kolsko oraz Rada Sołecka Konotopu zapraszają mieszkańców  na SPOTKANIE OPŁATKOWE połączone z otwarciem sali wiejskiej w dniu 25.01.2015r. (niedziela) o godz. 16.00.

W programie: występ orkiestry mandolinowej i Zespołu "Konotopianie".

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-01-22 | Autor tekstu :

Gminny Dom Kultury w Kolsku, Rada Sołecka wsi Kolsko oraz Zespół "TĘCZA" serdecznie zaprasza mieszkańców na Spotkanie Opłatkowe dnia 18.01.2015 r. (niedziela) o godz. 16.00. Miejsce - sala GDK w Kolsku. czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-01-15 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

Ale się działo!!!!

23 finał WOŚP w Kolsku to już historia. Ale historia piękna i pełna wrażeń. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie. To dzięki Wam ta impreza mogła mieć taki wymiar. Ogromne podziękowania dla wolontariuszy - uczniów Zespołów Edukacyjnych w Kolsku i w Konotopie . Ogromne ukłony wdzięczności dla: druhów OSP Kolsko i Konotop, grona pedagogicznego Przedszkola w Kolsku. Podziękowania należą się również: zespołom śpiewaczym "Tęcza" i "Konotopianie", p. Małgosi Osłuch i jej najmłodszym tancerzom, formacji Escape i p. Agnieszce Miś, p. Robertowi Pałka i Beacie Mulka oraz dzieciom i młodzieży zrzeszonej w Polskiej Akademii JU JITSU, p. Małgorzacie Ganeckiej  i zespołowi "Margeritta", paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Jesionie, Sołtysom i Radom Sołeckim wsi Jesiona i Sławocin, p. Agnieszce Makała, p. Zagdańskiemu, p. Arkadiuszowi Mencel, p. Sławomirowi Wałęsa oraz p.Andrzejowi Chodak. Dziękuję bardzo pracownikom GDK Kolsko, a szczególnie p. Sylwkowi Ratajczak za organizację transportu i Przemkowi Puchalskiemu za obsługę akustyczną. WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM GMINY KOLSKO ZA OGROMNE SERCE. W dniu dzisiejszym zebraliśmy rekordową kwotę 5.124 zł (kwota nieoficjalna). To cieszy, ponieważ kwota ta zasili szczytny cel. Najważniejsze jednak, że w ten dzień nasze serca były nastrojone pozytywnie i brzmiały w pięknych orkiestrowych rytmach. Kolejna taka impreza za rok!!! Fotorelacja z imprezy znajduje się tutaj

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-01-12 | Autor tekstu : Iwona Brzozowska

23 Finał WOŚP! 11.01.2015r.

GDK w Kolsku

zaprasza na

23 FINAŁ WOŚP

11.01.2015 r. (niedziela)

Sala GDK Kolsko

           Początek godz. 16.00

 

W programie:

- występ dziecięcych grup tanecznych działających przy GDK Kolsko

- pokaz grupy tanecznej „Escape” przy szkole tańca „Spoko” Filipa Czeszyka

- pokaz tańca grupy „Margarita” prowadzonej przez M. Ganecką

- występ grup śpiewaczych „Konotopianie” i „Tęcza”

- pokaz ratownictwa i sprzętu OSP Kolsko

- licytacje gadżetów WOŚP

 

W TYM DNIU ZBIÓRKI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ RÓWNIEŻ PO ZAKOŃCZONYCH MSZACH ŚW. W KOLSKU I W KONOTOPIE

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2015-01-07 | Autor tekstu :

Gminny Dom Kultury w Kolsku zaprasza na Zabawę Sylwestrową dnia 31.12.2014 o godz. 20.00.

Koszt 180 zł od pary.

Zabawę umili zespół „Arbi”.

Zapisy  w GDK w Kolsku osobiście lub pod nr. tel. 68 3524112.

W cenie biletu :

kolacja : ziemniaki, kotlet devolay, buraczki, zimne zakąski: wędlina, ser żółty,

kabanosy, szynka, galareta z drobiu, ryba na słodko, jajka faszerowane,

sałatka brokułowa, ryba w zalewie octowej a także kawa z ciastkiem, zupa gulaszowa

z chlebem, barszczyk i bagietki czosnkowe, zimne i gorące napoje oraz szampan.

 

 

 

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-12-10 | Autor tekstu :

Mikołaja cd.

W sobotę 6.12. w GDK w Kolsku odbyło się spotkanie z Mikołajem. Oczekiwanie na jego przyjazd umiliły dzieciom gry i zabawy prowadzone przez organizatorów. Fotorelację ze spotkania można obejrzeć tutaj.

 

 

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-12-09 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

Mikołaj tuż, tuż!

 Gminny Dom Kultury w Kolsku zaprasza dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się  dnia 06.12.2014 (sobota) r. o godz. 11.30. Miejsce  -  sala GDK.

 

 

 

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-11-25 | Autor tekstu : Krystyna Ratajczak

WIECZOREK DLA SENIORÓW

 Wójt Gminy Kolsko Gminny Dom Kultury w Kolsku oraz Rada Sołecka wsi Kolsko zapraszają wszystkich seniorów na wieczorek biesiadny. W programie występ zespołów: "Tęcza" i" Konotopianie". Po występach organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną. Wstęp wolny. Impreza odbędzie sie 12.11.2014 w sali Gminnego Domu Kultury . Poczatek godzina 17.00. Zapraszamy czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-11-10 | Autor tekstu :

KSIĄŻKA DO UCZNIA

 Dzięki współpracy biblioteki gminnej działającej przy GDK Kolsko i Zespołu Edukacyjnego w Konotopie powstała wspólna inicjatywa, z której korzystają dzieciaki klas I-III . Co miesiąc pracownicy GDK goszczą w szkole w Konotopie, aby na miejscu  udostępniać księgozbiór będący w zasobach biblioteki w Kolsku. Książnica w Kolsku posiada dużo wspaniałych i kolorowych książek dla dzieci, z których teraz bez przeszkód mogą korzystać również uczniowie z Konotopu. Wychowacy klas I-III oraz pracownicy GDK mają nadzieję, że ten wspólny projekt zachęci dzieci do czytania. Statystyki są przerażające, a jak wiadomo korzyści z obcowania z książką są bezcenne.

W tym miejscu dziękujemy dyrekcji i nauczycielom Zespołu Edukacyjnego w Konotopie za zaangażowanie i wspaniałe przyjęcie.Nie od dziś wiadomo, że razem można więcej.

Fotorelacja tutaj.

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-11-05 | Autor tekstu : Iwona Brzozowska

Październik to czas kiedy po wakacjach wracają zajęcia z zakresu edukacji kulturalnej. Wśród zajęć królują zajęcia muzyczne.  Młodzi adepci gry na mandolinie pod okiem pana Puchalskiego rozpoczynają swoją przygodę z mandoliną.  Naukę gry na tym instrumencie kontynuują również ci, którzy swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali w roku ubiegłym. Oprócz gry na mandolinie dzieci i młodzież uczą się gry na instrumentach klawiszowych, perkusji i gitarze. Zajęcia muzyczne odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek.
Pod nieobecność p. Róży powstały dwie nowe sekcje taneczne. Tym razem na parkiecie Domu Kultury dzieci uczą się tańca towarzyskiego.
Nowością jest nauka języka angielskiego, która odbywa się w ramach realizacji projektu „Wiejska akademia języka”. Utworzono trzy 15-osobowe grupy, które mają swoje zajęcia w czwartki.
Co czwartek w GDK odbywają się także zajęcia plastyczne, a w każdy wtorek natomiast na swych cyklicznych próbach spotyka się zespół śpiewaczy „Tęcza”. Dodać należy, że wszystkie oferty prowadzone przez Dom Kultury są darmowe. Zapraszamy. Fotorelację z zajęć można obejrzeć tutaj. czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-10-31 | Autor tekstu :

Gminny Dom Kultury w Kolsku oraz wójt Gminy Kolsko zapraszają seniorów na spektakl kabaretowy .

Kabaret „Old Spice Girls” to spektakl w wykonaniu  trzech znakomitych aktorek: Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska. Skrzący się inteligentnym dowcipem  utkany jest z zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji. Program oparty jest na tekstach Marii Czubaszek, Mariana Hemara i Zbigniewa Korpolewskiego oraz klasyków poetyckiego humoru, z Julianem Tuwimem na czele. Artystki na pewno rozśmieszą Państwa do łez, a po spektaklu znajdą chwilę na bezpośrednie spotkanie z widzami!

Impreza odbędzie się 22 października (środa)  w sali Gminnego Domu Kultury w Kolsku. Początek godzina 17.00. Obowiązują wejściówki.

Autokar z Konotopu  dla osób chętnych, mających wejściówki odjedzie o godzinie 16.40 z przystanku PKS. Serdecznie zapraszamy.

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-10-20 | Autor tekstu : Iwona Brzozowska

JESIENNE ŚMIECHOWISKO
Kolejne jesienne spotkanie z kabaretem przed nami. Tym razem na deskach Gminnego Domu Kultury zobaczymy kabaret „Hrabi”. Bilety na spektakl, który odbędzie się 11 października br. już do kupienia. Ci którzy chcą zarezerwować sobie miejsce mają taką możliwość dzwoniąc do siedziby GDK Kolsko pod numer 683524112. Bilety w cenie 30 zł. Gorąco zapraszamy na jesienne śmiechowisko do Kolska.

 czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-09-22 | Autor tekstu :

TEATR LUBUSKI PONOWNIE W KOLSKU!

Gminny Dom Kultury zaprasza na spektakl Teatru Lubuskiego " Kazimierz i Karolina". Spektakl na scenie GDK można będzie zobaczyć dnia 20 września 2014 godz. 18.00 . Wstęp wolny. Przedstawienie odbywa sie w ramach projektu Teatr Polska. Więcej informacji na temat spektaklu dostępne tutaj. Partnerzy programu czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-09-03 | Autor tekstu : Iwona Brzozowska

Gminny Dom Kultury w Kolsku zaprasza na wyjazd do Karpacza w dniu 20.09.2014 r. Zapisy i szczegóły dotyczące wyjazdu pod nr tel. 683524112 Koszt wyjazdu 45 zł/osoba. czytaj więcej »

Dodano dnia 2014-09-03 | Autor tekstu :

K2TV
Telewizja internetowa

Orkiestra Mandolinowa w Kolsku - List do matki

Orkiestra Mandolinowa w Kolsku - List do matki

KREW - DAR ŻYCIA

KREW - DAR ŻYCIA

Koncert Druk Nr 5

Koncert Druk Nr 5

Urodziny Orkiestry Mandolinowej

Urodziny Orkiestry Mandolinowej

Mamy Parasol

Mamy Parasol

Dożynki Powiatowe - Kolsko

Dożynki Powiatowe - Kolsko

Druk Nr 5 - Czekam (K2TV)

Druk Nr 5 - Czekam (K2TV)

Korowód dożynkowy - Kolsko 2008

Korowód dożynkowy - Kolsko 2008

Druk Nr 5 - Ludzie (K2TV)

Druk Nr 5 - Ludzie (K2TV)

Druk Nr 5 - Panie Mój (K2TV)

Druk Nr 5 - Panie Mój (K2TV)

kolsko.com | 2008 - 2017

Projekt i wykonanie: Przemysł@w B.